Żyjemy w czasach, w których projektanci wymyślili już chyba wszystko. Wnętrza są coraz bardziej nowoczesne, a w naszych salonach najczęściej królują geometryczne kształty, które wyróżniają się prostotą figury, ale często są połączone w bardziej skomplikowane struktury. Właśnie w takim stylu można znaleźć w sklepach żyrandole. W większości są to kule zrobione z plastiku, czy też pleksi, w której umieszczono Ledy tak, żeby żyrandol przy zgaszonych żarówkach mógł również oświetlać pokój kolorowym zmieniającym się światłem. A co jeśli takie nowoczesny wystrój nie pasuje do naszego salonu?

Klasyczny żyrandol poszukiwany

żyrandole klasyczneWielu ludzi jest zwolennikiem wystroju bardziej stylowo-kolonialnego. Meble wykonane z prawdziwego dębu, często masywne komody i stylowy strój to wystrój, który spotyka się w wielu domach, szczególnie tych, które zamieszkają ludzie około 50 roku życia. Gdzie w przypadku zwolenników takich klimatów znaleźć żyrandole klasyczne pasujące do reszty wystroju? Niestety wspomniane wcześniej nowoczesne konstrukcje z pleksi nie spełnią oczekiwań. Okazuje się, że nadal istnieją sklepy gdzie można otrzymać takie żyrandole. Często są one wykonane z prawdziwego drewna i posiadają plafony wykonane z matowego szła często zdobione motywem na przykład kwiatowym. Nie da się ukryć, że takie żyrandole mają swój urok szczególnie w klasycznych salonach. Sklepy mające w swojej ofercie żyrandole klasyczne cieszą się bardzo dużym powodzeniem. Wybór oświetlenia jest bardzo duży, dzięki czemu każdy zwolennik takiego stylu znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo poza żyrandolami również można kupić stylową lampkę nocną. Żyrandole są na dwie, trzy czy też pięć żarówek. Zależy kto ma jakie pomieszczenie i ile światła do niego potrzebuje. Sama wejście do sklepu robi wrażenie, kiedy zobaczy się tyle pięknych rzeczy już na samym początku. Duży wybór nie ułatwia podjęcia decyzji, który model wybrać. Na szczęście na sklepie są świetni doradcy, którzy potrafią doradzić co wybrać i znają się dobrze na swoim fachu. Żyrandole klasyczne to dla nich chleb powszedni, warto się do nich udać z każdym pytanie, oczywiście dotyczącym oświetlenia.

Takie sklepy to świetne rozwiązanie do wielu osób, które potrzebują żyrandola w klasycznym stylu, który odpasuje się do wystroju wnętrza, a nie będzie od niego odbiegał. W sklepie znajdują się różne perełki, które ozdobią każde wnętrze, zarówno te małe, jak i większe. Miła i fachowa obsługa to kolejna zaleta, która przemawia za tym, żeby wybrać się właśnie do takiego sklepu i zapytać o poradę. W dużych sklepach pomimo, że również pracuje doświadczona kadra to jednak najczęściej nie może nam poświęcić tyle czasu ile oczekujemy ze względu na innych klientów. Polecam wszystkim takie rozwiązanie jeśli interesują Was takie żyrandole klasyczne. Na pewno taki zakup ozdobi wnętrze Waszego salonu.