No właśnie. Jak to tam wygląda. Przyznam się, że mieszkam w tym mieście od urodzenia, dlatego sądzę, że powinnam zaciekawić was swoją opinią w tym temacie. Na początku nawiąże do cen wynajmu lokali w stolicy, i stwierdzę, ze u nas jest odrobinę taniej. Nie zastanawiałam się nigdy, od czego może być to uzależnione. Z resztą nie ważne. Wynajem pokoju, czy mieszkania, to niezwykle prosta sprawa u nas. To znaczy w Krajowie. Ofert jest dużo. Więc mamy w czym wybierać. Ja skupię się na na mieszkanku z dwoma pokojami.

Szeroka oferta mieszkań to jest pewne

mieszkanie dwupokojowe na wynajem krakówWydaje mi się, że takie są najbardziej pożądane. Ceny są różne. Standardy domów również. Jednak w ostatnim czasie orientowałam się w sieci, i sądzę, że mieszkanie dwupokojowe na wynajem kraków są bardzo nowoczesne. Oczywiście nie sprawdzałam wszystkich ogłoszeń. Te oferowane, które sprawdzałam, a było ich dużo, mają porządny standard. Więc bez obaw można przyjeżdżać i wynajmować, jeżeli ktoś potrzebuje. Zachęcam, ponieważ udsło mi się ściągnąć sporo znajomych do naszego miasta na studia. Załatwiałam im też mieszkania, albo pomagałam szukać. Także wiem co mówię. Kiedyś koleżanka z innego miasta poprosiła mnie o pomoc w znalezieniu dwupokojowego mieszkania dla niej i jej chłopaka. Udało się odgrzebać bardzo dużą ilość ofert. Jeszcze tego samego dnia prosiłam aby przyjechała do Krakowa jak będzie mogła najszybciej, ponieważ trzeba było obejrzeć znalezione mieszkania. Lokalizacji było sporo, ponieważ nie wiedziałam tak naprawdę, w którym miejscu chciałaby mieszkać. Dlatego potrzebowałyśmy trzech wolnych dni, aby to wszystko obskoczyć. Koleżanka była zachwycona miastem i wyglądem mieszkań, które oglądałyśmy. Podjęcie decyzji było trudne. Pomagały natomiast bardzo wysokości czynszów i opłat z mieszkaniem tam związanych. Nie były to jakoś ekstremalnie wysokie kwoty, ale jednak. W 2018 roku były podwyżki w czynszach, jednak uważam, że nie odbiło się to jakimś dużym echem na naszych kieszeniach. Wiadomo, każdy odczuwa takie rzeczy inaczej. Dla mnie nie jest źle.

Zdecydowałam przy okazji, że sama zacznę się rozglądać za mieszkaniem do wynajęcia, ponieważ zobaczyłam, że za te pieniądze, które płacę w obecnym lokalu, mogę mieć gdzieś indziej całkiem większy standard. No ale to jeszcze muszę poszukać i zastanowić się, czy serio warto inwestować w przeprowadzkę. Jedak oferty, które widziałam robią wrażenie. Obecnie za swoje mieszkanie z dwoma oddzielnymi pokojami płacę niecałe dwa tysiące. Nie jest to ani dużo, ani mało. Lokalizacja nie w centrum miasta, ale mam dobry dojazd. W sumie to nie narzekam.