Kiedy moja żona była w ciąży, opiekowałem się nią przez ten cały czas. Nie wyobracałem sobie inaczej. Byłem z nią podczas badań, byłem i przy porodzie. Żona ciężko go przeżyła, miała straszne bóle krzyżowe. Chciałem jej to jakoś wynagrodzić, ale nie wiedziałem jak. Żona była kilka dni w szpitalu po urodzeniu naszego dziecka. W ten czas ja szykowałem dom na przybycie ukochanej oraz maluszka. Postanowiłem, że sprawię żonie prezent i kupię jej wygodny materac do spania.

 

Idealny materac dla kobiety w połogu

wygodne materace 150x200Moja żona bardzo cierpiała, ale chciałem jej się odwdzięczyć. Aby mogła spokojnie przejść czas połogu leżąc w łóżku i karmiąc synka, postanowiłem, że kupię specjalnie dla niej wygodny materac, który odciąży trochę jej kręgosłup. Wiem o tym, iż w ciąży cierpiała na bóle kręgosłupa. Teraz będzie mogła wygodnie położyć się, a materac będzie podtrzymywał mięśnie pleców i dzięki tempu poczuje się zrelaksowana. Moja kochana żona już dawno chciała taki mieć, jednak nie było na to pieniędzy. Z okazji narodzin dziecka dostałem od szefa tysiąc złotych premii i mogłem iść do sklepu oglądać wygodne materace 150×200. Oczywiście nie chciałem całej sumy wydać na sam materac, ponieważ pieniądze się przydadzą również na coś innego. Chciałem by pasował do naszego łóżka, a więc materac musi mieć rozmiary sto pięćdziesiąt na dwieście centymetrów. Powiem szczerze, że w sklepie z materacami było bardzo dużo takich produktów i nie wiedziałem co wybrać, ale na szczęście zaraz obok mnie pojawił się doradca. Wyjaśniłem moje oczekiwania i powiedziałem, że żona jest po porodzie. Specjalista doradził, abym zakupił elastyczny i gruby materac piankowy, który będzie półtwardy. Taki materac idealnie nada się dla osoby w czasie rekonwalescencji. Nie był drogi, więc kupiłem go. Chciałem, aby dostawa przyjechała na już, jednak musiałem odczekać swoją kolej, więc materac pojawił się z samego rana dnia następnego, a po żonę miałem jechać w tym samym dniu po południu. Miałem więc chwilę czasu na przygotowanie łóżka i montaż nowego materaca.

Stary materac wykorzysta się może potem jako miejsce na zabawę na podłodze, jak maluszek nieco podrośnie. Teraz najważniejsze jest to, żeby żona szybko wróciła do zdrowia. Jest ona bardzo zadowolona z tego, że kupiłem nowy materac. Dzięki temu lepiej jej się śpi i karmi maluszka na leżąco. Dobrze uczyniłem go kupując, bo każdej kobiecie w połogu należy się dobre miejsce, gdzie może odpocząć. Materac piankowy idealnie się do tego nadaje z resztą ja również mogę się na nim dobrze wyspać.