Młoda para, która pragnie mieć niezapomniane wesele pełne atrakcji dla gości, o którym każdy będzie miło wspominał, warto aby zainwestowała w coś eleganckiego i z klasą. Nie ma mowy o fotobudce czy tez oklepanych lampionach. O wiele lepiej jest zainwestować w modny drink bar, dzięki któremu każdy gość weselny dostanie drinka takiego, jaki sobie życzy. Zapewne zadowolenie będzie na najwyższym poziomie, ale warto wiedzieć jednocześnie o kilku bardzo ważnych kwestiach z tym związanych.

Co warto wiedzieć inwestując w drink bar?

modny drink bar na weselePrzede wszystkim należy liczyć się z opłatami. Jednakże, jakby podsumować fakt, że im więcej ludzie drinków wybiorą, tym mniej wódki trzeba będzie kupować na stoły. Większość ludzi nie pije z kieliszka i miesza alkohol z napojami w szklankach. Dzięki usłudze barmańskiej, drinki będą na najwyższym poziomie, a przy okazji nikt się szybko nie upije, jeśli będzie z nich korzystał. W związku z tym zamawiając modny drink bar na wesele kupujemy mniej alkoholu na stoły. przy zamawianiu usługi barmańskiej, warto jest wiedzieć o kilku bardzo ważnych rzeczach. Przede wszystkim należy to zamówienie złożyć o wiele wcześniej, niż nam się wydaje. Usługi barmańskie na wesele są tak modne, że nawet maja weekendy zaplanowane już rok wcześniej. W związku z tym podajemy konkretną datę wesela i od razu wpłacamy zaliczkę za usługę. Podajemy również dokładny adres sali, na której ma się odbyć wesele. Warto, by kilka dni przed ślubem ustalić z barmanem, w jakim miejscu będzie stał bar z drinkami. Konieczne jest podanie liczby gości po to, ażeby barman mógł zaopatrzyć się w odpowiednią ilość napojów, alkoholi oraz lodu. Dzięki temu nie będzie stratny Warto dodać, że koniecznie trzeba powiedzieć, o której godzinie jest planowane rozpoczęcie wesela. Dzięki temu napoje już będą wcześniej schłodzone. No i na koniec warto jest ustalić rodzaj drinków podawanych na weselu. Należy pamiętać, że im droższy alkohol, tym droższa usługa. Nie wszystkie drinki muszą być też z alkoholem i co więcej, mogą być podawane również takie dla dzieci – kolorowe na bazie soków!

Podsumowując, drink bar jest wspaniałym rozwiązaniem na wesele. Każdy, kto chce mieć niezapomniane przyjęcie po ślubie, warto aby zainwestował w drink bar, który na pewno spodoba się gościom. Trzeba jednak już wcześniej zamawiać takie usługi, ponieważ większość par młodych inwestuje w tę atrakcję. Należy podać konkretną datę, godzinę oraz miejsce ślubu. Warto ustalić przy okazji rodzaje drinków oraz miejsce baru na sali weselnej.