Jako nastolatek bardzo wciągnęła mnie kultura hiphopowa. Namiętnie słuchałem amerykańskiego i polskiego rapu. Rodzice sceptycznie do tego podchodzili, ale w końcu się z tym pogodzili i zaczęli w pełni akceptować, mimo że sami byli osobami preferującymi inną muzykę. Ostatecznie z tego nie wyrosłem i ten rap nadal jest częścią mojego życia. Nic więc dziwnego, że lubię kupować ubrania w sklepach, które mogą mi zapewnić odzież takiej marki jaki bor, czyli Biuro Ochrony Rapu.

Szukam sklepu z odzieżą bor

bor - sklepKażdy ma prawo do własnych upodobań i każdy powinien móc kupować to, co najlepiej do niego pasuje. Ja może i raperem nigdy nie będę, ale ten styl odpowiada mi najbardziej. W końcu znalazłem markę idealną dla mnie, czyli bor – sklep z takimi ciuchami to dla mnie mekka. Nigdy nie uważałem siebie za gościa podążającego za modą, lub nawet przykuwającego dużą uwagę do tego, co akurat nosi. Ale muszę przyznać, że ubrania Biura Ochrony Rapu bardzo mi się podobają i już mam ich całkiem niezłą kolekcję. Czuję, że są one zaprojektowane przez osoby, które wiedzą, co mnie interesuje i potrafią oddać ducha tego, co kocham. Kultura hiphopowa ma już swoje lata i szerokie grono fanów – fajnie więc, że można ją wyrażać również poprzez ubiór. Ja sam preferuję zakupy przez internet, więc dla mnie do bardzo duży pozytyw, że takie ubrania mogę kupić właśnie w sklepie internetowym. Nigdy osobiście nie miałem problemów z rozmiarówkami, więc tym bardziej nie muszę się przejmować, że coś miałoby na mnie nagle nie pasować. Plusem jest również fakt, że preferuję ubrania luźniejsze. W sklepie, w którym zamawiam ciuchy, mają również bogaty asortyment czapek z daszkiem, które są mogą dużą słabością. Niektórzy mogą pochwalić się wielkimi kolekcjami butów czy książek – ja mam swoje czapki. Mój styl spodobał się również mojemu młodszemu bratu, który coraz częściej dopytuje skąd biorę ciuchy. Cieszę się, że zaraziłem go zainteresowaniem tą kulturą.

Sklepy z ubraniami bor nie są trudne do znalezienia, więc każdy, kto może choć trochę interesowaniem się rapem, może sprawdzić czy i taki styl by mu pasował. Ja jestem bardzo szczęśliwy, że wpadłem akurat na taki sklep i dzięki temu wyrobiłem sobie jakiś styl, którego się trzymam. Ważne jest, żeby nie wstydzić się tego, co się kocha, rozwijać i pielęgnować swoje zainteresowania niezależnie od tego, czy podobają się one komuś innemu. Ja ze swoich nigdy nie zrezygnowałem i nie mam zamiaru rezygnować dla nikogo – jestem jaki jestem i jestem z tego dumny.