Postanowiliśmy na naszej prywatnej uczelni filmowej zorganizować konkurs na najlepsze firmy dyplomowej. Uznaliśmy, że organizacja takiego konkursu to bardzo dobry pomysł iże na pewno zwiększy motywację studentów doi pracy nad ich dyplomami. Tym bardziej,że przewidzieliśmy naprawdę wspaniałe nagrody. Poza tym taki dobrze zrobiony film może potem naszym studentom otworzyć bardzo wiele drzwi. Tak więc było bardzo wiele zalet organizacji takiego konkursu. Było też trochę wad, a mianowicie zwiększony nakład pracy dla nas.

Zamówienie unikalnych statuetek

statuetka okolicznościowaAle czego się nie robi dla studentów i dla promocji szkoły. Pomyśleliśmy, że jest to gra warta świeczki i zabraliśmy się do pracy. Dzięki naszym sponsorom mieliśmy zapewnione wspaniałe nagrody, o które warto było rywalizować. Z naszej strony, z budżetu szkoły, postanowiliśmy naszym studentom zorganizować w nagrodę za pierwsze trzy miejsca wysokiej jakości, wspaniałe statuetki. Taka statuetka okolicznościowa, w tym przypadku jako nagroda w konkursie, to naprawdę świetna sprawa. Na pewno każdy student będzie chciał zdobyć taką statuetkę i umieścić ją na honorowym miejscu w swoim pokoju. Dla wielu z nich taka szkolna statuetka może być więcej warta niż pozostałe nagrody rzeczowe. Nasza szkoła jest bardzo prestiżowa i zazwyczaj filmy dyplomowe stoją na bardzo wysokim poziomie. Dlatego zdobycie medalowego miejsca w tej konkurencji jest oznaką naprawdę świetlanej przyszłości. I właśnie na znak tej świetlanej przyszłości w przemyśle filmowym nasza statuetka kształtem przypomina najbardziej znaną i najbardziej pożądaną nagrodę filmową w historii filmu. Zamówiliśmy takie statuetki celowo, aby nawiązywały do chlubnej historii filmu i największych dzieł filmowych świata. Zamówione przez nas statuetki są bardzo dobrze wykonane, bardzo trwałe ina pewno przez wiele lat pozostaną nietknięte zębem czasu. Zainwestowaliśmy w nie spore pieniądze, bardzo zależało nam bowiem na tym, aby była to najwyższej jakości robota, będzie w końcu reprezentować naszą szkołę w przyszłości.

Bardzo dobrym pomysłem w przypadku organizacji różnego rodzaju konkursów jest zamówienie statuetek, które będą w tym konkursie nagrodami. Taki zabieg znacznie podnosi rangę konkursu, a także niesie dla biorących w nim udział uczestników wiele radości. Potem mogą sobie taką pamiątkową statuetkę z dumą prezentować na honorowym miejscu w mieszkaniu. Nie znam nikogo, kto pogardziłby takim cackiem. Można znaleźć bardzo różne statuetki, można również zamówić pożądany wzór.