Byłam podekscytowana premierą nowego iPhone’a i bardzo chciałam go kupić. Miał dokładnie takie parametry jakie chciałam, aparat z dużą rozdzielczością, dużą pamięć, czy estetyczny design. Odkładałam na telefon, by nie kupować go na raty. Złożyłam także zamówienie przed oficjalną premierą, dzięki czemu dostałam zniżkę. Potem czekałam na paczkę z towarem i zabrałam się za testowanie telefonu.

Serwis Apple a zbita szybka

dobry serwis apple - GdańskTelefon był fantastyczny, bardzo szybko działał, robił ładne zdjęcia, a do tego mogłam na niego zgrać dużo ulubionej muzyki. Wszystko było dobrze, dopóki nie wybrałam się pewnego razu na spacer. Szłam po chodniki i pisałam SMS-a, kiedy wpadł na mnie chłopak spieszący się na autobus, przez co telefon wypadł mi z rąk. Spadł na betonowa płytę a ekran pokrył się pajęczyną pęknięć. Sam telefon o dziwo działał, nawet obudowa była ok, ale szybka nadawała się tylko do wymiany. Ekran dotykowy nie zawsze reagował na dotknięcie, nie dało się z niego korzystać. Potrzebny był mi dobry serwis Apple – Gdańsk. Tylko w oficjalnym serwisie byli w stanie naprawić mój całkiem nowy telefon. Dobrze ze go ubezpieczyłam przy zakupie, dzięki czemu wymiana szybki nic mnie nie kosztowała. Od razu sprawdziłam adres serwisu na swoim laptopie (na komórce wiadomo że nie byłoby to takie łatwe) i zaniosłam smartphone do naprawy. Na miejscu powiedzieli mi, że dzisiaj zamówią dla mnie szybkę, jutro ona przyjdzie i będą mogli ją wymienić. Cały dzień bez telefonu nie wydawał mi się czymś fajnym, ale mogło być gorzej. Na przykład musiałabym kupić nowy telefon. Powiedzieli mi, że jak przyjdę do piętnastej to na pewno będzie wszystko gotowe. Czekałam więc na moment oddania telefonu, by odzyskac swoje kontakty i móc dzwonić do znajomych. Mój telefon po naprawie wyglądał prawie jak nowy. Ekran był cały, bez pęknięć, a jedyna pozostałość po upadku to drobne zarysowanie z boku obudowy. Najważniejsze, że sam telefon jest sprawny (serwisanci sprawdzili wszystko, nie tylko ekranik) i nadal nadaje się do użytkowania. Jestem zadowolona z efektu jak i z pomocnych serwisantów pracujących w Gdańsku.

Dobrze że w Gdańsku znajduje się autoryzowany serwis marki Apple. Kiedy kupowałam swój telefon to nawet nie przyszło mi do głowy, żeby sprawdzić takie rzeczy. Na przyszłość wiem gdzie się udać jeśli telefon zacznie szwankować, a do tego telefon nadal ma gwarancję, zatem niczego się nie obawiam. Jestem zadowolona z obsługi serwisu, szybkością działania jak i z profesjonalizmem jakim się odznaczają serwisanci.