Każda odżywka powinna być gruntownie przebadana i przetestowana przez osoby z branży, które będą obiektywne w swojej ocenie. Taka procedura nie ominęła Mutant Mass, który okazał się jednym z najlepszych gainerów, dostępnych na polskim rynku. To produkt stworzony z myślą o osobach, które chcą zbudować wymarzoną muskulaturę i zwiększyć swoją siłę. 

Odżywka węglowodanowo – białkowa Mutant Mass 

odżywki mutant massPopularne odżywki gainerowe, mają w założeniu budowanie masy mięśniowej. Jednak mowa tu o potężnej masie, która przy odpowiednio dobranych ćwiczeniach pojawi się znacznie szybciej niż w przypadku stosowania jakichkolwiek innych suplementów. Na tle konkurencji Mutant Mass wyróżnia się obecnością aż dziesięciu różnych rodzajów białka, które mają różny czas wchłaniania. Warto zaznaczyć, że w swoim składzie posiada również vextrago, czyli obecnie najlepszy rodzaj węglowodanów na rynku. Mutant Mass ponadto doskonale rozpuszcza się w płynach, dzięki czemu jest łatwiej go przyjmować. Dostępny jest wielu wersjach smakowych: kokosowej, waniliowej, fudge brownie, lodów waniliowych, Cream i ciastko z kremem. To bardzo bogaty wybór, jakiego próżno szukać w konkurencyjnych odżywkach gainerowych. Odżywki Mutant Mass to także jedyny suplement, który w swoim składzie zawiera kompleks transporterów dla składników odżywczych. Dzięki specjalnej kombinacji białek i węglowodanów, ta odżywka zapewnia wysoki poziom aminokwasów przez długi czas. Jedna porcja Mutant Mass dostarcza tysiąc pięćdziesiąt kalorii, co jest odpowiednikiem trzech stugramowych opakowań ryżu. Trzeba przyznać, że to potężna porcja wartości odżywczych i nic w tym dziwnego, że przy intensywnych ćwiczeniach, nabywa się masy tak szybko. Odżywka Mutant Mass zbiera pozytywne recenzje nie tylko od branżowych pism i portali internetowych, ale przede wszystkim od klientów, którzy w przeważającej większości, deklarują ponowny zakup tej odzywki. Odżywkę możemy zakupić w jednym z wielu sklepów internetowych dystrybuujących suplementy diety. Tam, zakupiony produkt jest pewny i mamy gwarancję, ze trafił do naszych rąk bezpośrednio od producenta. 

Nietrudno się domyślić, że na rynku odżywek konkurencja jest bardzo duża, każda z firm walczy o klienta i chce, by to właśnie jej produkt okazał się najlepszy. Jednak z Mutant Mass ciężko rywalizować, a jeżeli już do konfrontacji dochodzi, to kończy się ona niemal tak szybko, jak się zaczęła, ponieważ jej jakość i skuteczność jest niekwestionowana. Polecają ją zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy.