Niedawno założyłem własną działalność gospodarczą. Wszystko było jeszcze w bardzo początkowej fazie, a ja musiałem załatwiać bardzo dużo formalności. Powili jednak ekipa mojej firmy zaczynała się klarować. Jedną z rzeczy, które musiałem załatwić w pierwszej kolejności było znalezienie jakiegoś dobrego biura księgowego. Musiałem znaleźć jakieś profesjonalne i zaufane biuro księgowe. W tej chwili przepisy prawa wymagają zatrudnienia niezależnej księgowej nawet przez jednoosobowe firmy. Zacząłem więc poszukiwania.

Gdzie w Gdańsku znajdę dobre biura księgowe?

biuro księgowe w gdańskuPoszukiwania odpowiedniej firmy rozpocząłem od internetu. Wpisałem w wyszukiwarkę frazę: biuro księgowe w gdańsku, i zacząłem przeglądać wyniki. Od razu znalazłem wiele ofert różnych biur księgowych w tym mieście. Okazało się, że to teraz bardzo popularny biznes. Zależało mi na tym, aby znaleźć do obsługi mojej firmy kogoś kompetentnego, rzetelnego i profesjonalnego. Wśród wielu ofert od razu wyróżniło się jedno biuro księgowe, które miało bardzo pozytywne rekomendacje klientów. Klienci pisali, że to biuro księgowe jest bardzo profesjonalne i rzetelne. Pracują tam prawdziwi profesjonaliści, którzy nie tylko rozliczają sprawy księgowe i finansowe, ale także doradzają najlepsze i najbardziej korzystne rozwiązania. Ich dużą zaletą jest także to, że stale się doszkalają i zawsze są na bieżąco jeśli chodzi o najnowsze nowelizacje prawa. Zachęcony pozytywnymi komentarzami klientów na ich temat, zdecydowałem się zapoznać z ich ofertą. Dowiedziałem się z niej, że to biuro księgowe zajmuje się kompleksową obsługą klienta biznesowego. Można z nimi podpisać od razu wieloletnia umowę na wybraną współpracę. Mieli oni bardzo niskie ceny za swoje usługi, dlatego zdecydowałem się nawiązać z nimi współpracę. Zadzwoniłem pod podany numer telefonu i umówiłem się na spotkanie z ich przedstawicielem handlowym. Już kilka dni później spotkaliśmy się. Przedstawiciel po spisaniu tego czego potrzebuję, szybko i sprawnie przygotował dla mnie wycenę.

Oferta przygotowana dla mnie indywidualnie, bardzo mi się podobała dlatego zdecydowałem się odpisać umowę z tym biurem księgowym. Jak się już wkrótce okazało to był bardzo dobry wybór. Biuro księgowe okazało się bardzo skrupulatne i dokładne. Nigdy nie miałem z nimi problemu. Zawsze rozliczali i wystawiali wszystkie dokumenty na czas, a nawet sami przypominali o tym kiedy i co należy zrobić. Byłem bardzo zadowolony z ich obsługi i po okresie próbnym od razu przedłużyłem z nimi umowę na wykonywane usługi.