Jeżeli chcemy kupić nasiona danej odmiany marihuany, naturalne jest, że chcemy o niej wiedzieć, jak najwięcej. Bowiem takie czynniki, jak czas kwitnienia, wielkość plonu, czy zawartość THC lub CBD są przy wyborze kwestią kluczową. Dlatego też nie ma się, co dziwić, że sklepy dostarczają wszelkich informacji, jako że kolekcjonerzy nasion to wymagająca klientela.

Automatyczne ziarna Amnesia Haze

amnesia haze auto nasionaZbieranie nasion jest bardzo dobrym sposobem na hobby, ponieważ niektóre kolekcje zyskują na wartości z czasem, czyli dokładnie tak, jak w przypadku zbierania znaczków. Tu, jako ciekawostkę, warto przytoczyć fakt, że kolekcje legendarnych nasion z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych osiągały na aukcjach zawrotne ceny. Zatem kto wie, czy nasiona z naszych czasów, kiedyś nie okażą się hitem, zwłaszcza, że żyjemy w rzeczywistości, gdzie o czyste, naturalne produkty coraz trudniej. Odmianą, w którą szczególnie warto zainwestować jest Amnesia Haze. Dlaczego? Ponieważ właśnie ten gatunek jest laureatem wielu prestiżowych nagród i jest jednym z tych, jakie znają konsumenci marihuany na całym świecie. Jeżeli chodzi o to, jaki rodzaj ziaren wybrać, to naszym zdaniem najlepiej sprawdza się automatyczne, ponieważ nadają się zarówno do upraw wewnątrz, jak i na zewnątrz. Ponadto jest to odmiana łatwa w uprawie, toteż w wersji automatycznej sprawdzi się jeszcze lepiej. W warunkach uprawy outdoor, roślina może osiągać nawet 2 metry wysokości, natomiast w przypadku hodowli indoorowej od 120-160 centymetrów. Co bardzo ważne, ten gatunek daje bardzo duży plon, nawet do 600 gramów na metr kwadratowy, a zawartość THC waha się od 18 do 22 procent. Amnesia Haze auto nasiona najlepiej kupić w jednym ze sprawdzonych sklepów internetowych. Sklepów stacjonarnych natomiast nie polecamy, albowiem nawet w bardzo dużych miastach, jest ich jak na lekarstwo. Natomiast w dzisiejszych czasach nie jest to żaden problem, zwłaszcza, że zakup online to zawsze gwarancja zachowania stu procent dyskrecji. Jeżeli chodzi o koszt ziaren Amnesia Haze to zapłacimy za nie od 30 do 40 złotych (w zależności od oferty wybranego sklepu).

Warto zdecydować się na zakup akurat tej odmiany, ponieważ jej renoma jest na tyle powszechna, że będzie zawsze cieszyła się popularnością. Oczywiście wcześniej czy później zostanie wyparta z rynku przez młodsze pokolenia nasion, ale koneserzy zawsze mają tendencje do wracania po to, co było dobre. Jeżeli będziemy właściwie przechowywali nasiona to zachowają swoje właściwości nawet przez dwie dekady.