Mówi się, że blondynki są atrakcyjniejsze. Być może ma na to wpływ ludzka biologia, a może wciąż żywy wizerunek Marylin Monroe. Nie wiadomo. Nie wiadomo także ile jest prawdy w tym twierdzeniu. Faktem  natomiast jest to, że wiele kobiet farbuje swoje włosy na jasny kolor. Kobiety teraz także zaczęły zakładać włosy doczepiane w kolorze blond.

Włosy doczepiane w kolorze blond

włosy doczepiane naturalne blondPiękne, długie blond włosy to atrybut wielu znanych modelek. Może właśnie to sprawia, że wiele kobiet marzy o takiej fryzurze. Włosy doczepiane w kolorze jasnego blondu cieszą się także popularnością z innych względów. Wiele Polek ma tzw. włosy słowiańskie. Są to włosy proste, o kolorze mysim, które wpadają w blond. Wiele spośród kobiet nie może zapuścić długich włosów naturalnie. Wtedy można kupić włosy słowiańskie naturalne doczepiane. Ich kolor znacznie łatwiej jest dopasować do urody Polek. Włosy doczepiane muszą także oczywiście pasować do włosów naturalnych danej klientki. Można także w sklepie zakupić dla siebie włosy doczepiane, wykonane ze sztucznego włosia. Są one tańsze, ale nie wyglądają już tak efektownie jak włosy naturalne. Przede wszystkim, już na pierwszy rzut oka widać że kolor takich włosów jest jednolity, przez co jest sztuczny. Zaletą sztucznych włosów jest ich niższa cena oraz to, że nie niszczą się pod wpływem zabiegów stylistycznych – szuszenia, kręcenia czy prostowania włosów. Doczepiane włosy naturalne są zaś bardziej odporne na promieniowanie UV i nie blakną na słońcu. Obecnie na rynku pojawiło się bardzo wiele sklepów, które specjalizują się w sprzedaży włosów doczepianych. Można tam dostać włosy doczepiane naturalne blond czy w jakimkolwiek innych kolorze. Wśród gamy produktów są włosy o różnych kolorach i o różnej długości. Można także znaleźć włosy, na których znajdują się pasemka. Sklepy z włosami doczepianymi najłatwiej jest znaleźć online, choć włosy doczepiane można także odnaleźć stacjonarnie w profesjonalnych sklepach fryzjerskich. Doczepianie włosów jest szybkie, łatwe i efektowne Jest to jednak sposób, z którego należy korzystać z umiarem. Włosy doczepiane należy zakładać od czasu do czasu. Noszone długotrwale niszczą cebulki naszych włosów, do których są przytwierdzone.

Włosy doczepiane w kolorze blondu znajdziemy w sklepach stacjonarnych i internetowych. Jest wiele odcieni blondu, więc wybierajmy sklepy, które mają szeroką ofertę. Włosy są dostępne w różnych długościach. Pamiętajmy jednak by takie rozwiązanie stosować jedynie od czasu do czasu, szczególnie nada się ono na specjalne okazje.