Bardzo cenię sobie luksusowe zabiegi kosmetyczne. W mieście, w którym mieszkałam do tej pory miałam swoją sprawdzoną kosmetyczkę, która wykonywała na mnie wszelkie zabiegi na twarz i ciało. Jednakże, ostatnio przeprowadziłam się do Łodzi i musiałam w tym miejscu znaleźć jakąś dobrą i profesjonalną kosmetyczkę. Najlepiej taką, która wykona różne zabiegi tak abym nie musiała szukać różnych kosmetyczek do wykonywania różnych zabiegów. Zależało mi na czasie, ponieważ już dawno powinnam wykonać manicure i pedicure.

Znalazłam fachową kosmetyczkę

fachowa kosmetyka w ŁodziZadzwoniłam do mojej koleżanki, która mieszkała w Łodzi już dłuższy czas i zapytałam, gdzie jest fachowa kosmetyka w Łodzi. Doradziła mi ona jeden z renomowanych salonów kosmetycznych. Powiedziała mi, że w Łodzi znajdę dużą ilość różnych salonów kosmetycznych i kosmetyczek, ale ta jest zdecydowanie najlepsza. Dowiedziałam się od niej, że ta kosmetyczna jest naprawdę fachowa i profesjonalna. Bazuje na najlepszych, sprawdzonych i hipoalergicznych kosmetykach. Posiada ona własny salon kosmetyczny, gdzie przyjmuje klientki, ale także oferuje dojazd do domu klienta. Wszystko zależy od tego, jakie zabiegi chcemy wykonać i czy potrzebny jest do tego dużo gabarytowy sprzęt czy tylko drobne kosmetyki. Jeśli chodzi o ceny również są bardzo przystępne. Zachęcona pozytywnymi komentarzami jej stałej klientki, postanowiłam wziąć do niej numer i umówić się na wizytę. Okazało się, że ta kosmetyczka ma bardzo szybkie terminy i na wizytę u niej nie trzeba zbyt długo czekać. Już kilka dni później gościłam w jej salonie kosmetycznym na zabiegach. Wykupiłam od razu cały pakiet różnych zabiegów kosmetycznych, żeby sprawdzić jak pracuje i czy jest godna zaufania. Byłam bardzo zadowolona. Okazało się, że jest bardzo fachowa i profesjonalna. Posiada sprzęt najwyższej jakości i sprawnie się nim posługuje, dzięki czemu wizyty u niej są przyjemne i odbywają się w przyjemnej atmosferze. Bardzo zrelaksowałam się podczas ich wykonywania. 

Dużą zaletą tej kosmetyczki było także to, że wykonywała naprawdę przeróżne zabiegi od depilacji laserowej, poprzez zabiegi odżywcze na twarz i ciało, aż po makijaże codzienne i okolicznościowe. Za wykonane zabiegi nie zapłaciłam zbyt wysokiej ceny. Dodatkowo wykupując pełen pakiet zabiegów można było sporo zaoszczędzić, ponieważ oferowała rabat. Jej salon znajdował się w centrum Łodzi więc był tam bardzo prosty dojazd, a poza tym zawsze można było się umówić na jej przyjazd w wyznaczone przez nas miejsce. Od razu została ona moją kosmetyczką na stałe.