Szybkie przyrządzanie pizzy to nie tylko włoska specjalność. Śródziemnomorscy kucharze opanowali do perfekcji proces wyrabiania ciasta i nakładania składników. Margarita, pizza z salami, szynką, serem, hawajska czy z boczkiem. Każdy rodzaj pizzy wyjdzie idealnie, jeśli zastosuje się ułatwienie w postaci stołu chłodniczego z nadstawką. To doskonałe miejsce do prazy pizzamena lub kucharza, który specjalizuje się w wyrobie oryginalnej pizzy włoskiej. Blat chłodzący z nadstawką pomaga szybko nałożyć składniki na ciasto.

Szybka obsługa w pizzerii dzięki stołom chłodzącym

stół chłodniczy do pizzy z nadstawkąStoły chłodzące składniki do pizzy są bardzo przydatne. Lokale gastronomiczne, które wprowadziły tą innowację, cieszą się większymi zyskami. Wszystko dlatego, że stół chłodniczy do pizzy z nadstawką pomaga szybciej przygotować posiłki. W jednym czasie można szykować nawet kilka ciast do wypieku. Jeśli pizzeria specjalizuje się w kuchni włoskiej, warto postawić na nowoczesne i sprawdzone rozwiązania. Jednym z nich jest właśnie stół z metalowym blatem chłodzącym. pomaga kucharzowi uzyskać idealnie kruche ciasto. Do metalowej powierzchni nie przywiera ciasto i można je szybko rozwałkować. Następny etap, czyli nakładanie składników, przebiega w równie ekspresowym tempie. Jest to sprawdzone rozwiązanie, które chwalą lokale gastronomiczne na całym świecie. Przyrządzanie okrągłej, włoskiej pizzy może trwać znacznie krócej, dzięki wprowadzeniu do kuchni stołu z funkcją chłodzenia. Daje gwarancje szybkiego przyrządzania potraw kuchni włoskiej: pizzy, pizzerek, zapiekanek oraz dań z gyrosem, np. pity. jeśli klienci narzekają na długi czas oczekiwania na pizze, czas to zmienić. Wprowadzenie do kuchni stołu chłodniczego z nadstawką to najlepsza decyzja, jaką właściciel gastronomii może podjąć. Ta inwestycja odmieni losy kuchni. Sprawi też, że grono wiernych klientów szybko się poszerzy. Czas oczekiwania na pizzę należy skrócić do minimum, bo tylko wtedy szybciej osiągnie się większe zyski. Restauracja na tym zakupie może dużo zyskać.

Rozwój biznesu gastronomicznego związany jest nieodłącznie z profesjonalnym wyposażeniem. Nowoczesne i funkcjonalne stoły chłodnicze do pizzy są nieodłącznym elementem barów z daniami kuchni włoskiej. Przygotowanie pizzy na blacie chłodzącym z nadstawką jest znacznie szybsze i proste, niż na tradycyjnym, zwykłym stole. Unowocześnienie lokalu i modernizacja kuchni to konieczność, jeśli lokal chce być konkurencyjny na rynku lokalnych usług gastronomicznych. Duży stół chłodzący usprawni przyrządzanie pizzy.