Waporyzacja zyskuje coraz większe grono fanów. Nie ma się czemu dziwić, bowiem jest to metoda niemal stworzone do tego, by przyjmować produkty konopne, w tym oczywiście legalną, leczniczą marihuanę CBD. Bowiem palenie jej z jointów, czy fifek to metoda niedoskonała, szkodliwa i przede wszystkim mało efektywna, przez co zużywamy więcej suszu. 

Dobre waporyzatory zasilane bateriami 

waporyzator na baterieŻeby cieszyć się najwyższej jakości waporyzacją, należy wyposażyć się w dobre urządzenie, które jest jej dedykowane. Na rynku mamy ich naprawdę sporo, toteż wybór wcale nie jest prosty. Zwłaszcza, że waporyzatory mogą być stacjonarne albo przenośne. Przy czym trzeba zaznaczyć, że korzystanie z przenośnych wersji tych urządzeń wybiera znacznie więcej osób. Wynika to z tego, że waporyzatory stacjonarne są droższe (od tysiąca trzystu-do prawie trzech tysięcy złotych), a także z faktu, że waporyzacji można się oddawać wyłącznie w domu, ponieważ urządzenie stacjonarne musi być podłączone do prądu. Natomiast waporyzator przenośny ma kieszonkowy rozmiar, jest dyskretny i możemy z niego skorzystać w dowolnym momencie. Dobry waporyzator na baterie to koszt około kilkuset złotych i mówimy tu o urządzeniu ze średniej półki cenowej. Natomiast wersje bardziej zaawansowane mogą kosztować nawet ponad tysiąc złotych. Baterie są wytrzymałe i w zależności od modelu, wystarczają na nawet piętnaście cykli waporyzacyjnych. Waporyzatory, jak też wszelkie akcesoria i części zamienne, możemy zakupić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Jednak trzeba mieć na uwadze, iż sklepy online mają dużo większy wybór, niż sklepy stacjonarne, znajdziemy tam również bardziej atrakcyjne ceny. Rynek waporyzatorów ciągle się powiększa, ponieważ rośnie liczba vaperów, toteż naturalne jest, że gust oraz oczekiwania muszą zostać zaspokojone w każdej grupie docelowej. Wśród osób korzystających z waporyzatorów znajdziemy również kobiety, toteż niektórzy producenci wypuścili na rynek modele dedykowane właśnie paniom. To bardzo ciekawa propozycja, zwłaszcza, że od swoich wersji podstawowych różnią się wyłącznie designem. 

Waporyzatory przenośne to urządzenia naszpikowane nowoczesną elektroniką, dzięki czemu nie mogą się przegrzać, czy też zapalić. Poza tym ich obudowy są niezwykle trwałe, co sprawia, że nawet upadek z wysokości nie będzie w stanie im zaszkodzić. Waporyzatora również nie można zalać, choć oczywiście wrzucenie go do wanny nie jest stosownym pomysłem. Dobre urządzenie zasilane bateriami kupimy już za niewiele ponad siedemset złotych.